
VIATTO HF400G мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:57856
1 053 983 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HF400G мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Құрылғы статикалық салқындату принципі бойынша жұмыс істейді, осылайша әрбір сөренің мазмұнын сапалы салқындатуға қол жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- 6 сөре+1 негізгі
- Электрондық контроллер
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: +32 °C дейін
- ПЭН-есіктің периметрі бойынша жылыту (қатып қалудан қорғау)
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,5 кВТ
Тауар Forcool брендімен де, VIATTO брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VIATTO HF400G / HF 400 G |
| Салмағы (қаптамасыз) | 76 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 87 келі |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1950 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 361 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -22-ден -18 °C-қа дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 600 мм |
| Қаптамадағы ені | 700 мм |
- Бағасы: 1 053 983 ₸


