
VIATTO VA-SD55EM мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:143002
263 317 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SD55EM мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқындатуға, азық-түлік пен сусындарды уақытша сақтауға және көрсетуге арналған. Модельде топсалы шыны есік, тот баспайтын болаттан жасалған жақтау және 2 торлы сөре бар. Корпус боялған болаттан, ішкі камерасы пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Механикалық термореттегіш
- Ішкі жарықдиодты-жарықтандыру
- Хладагент R290
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,155 кВТ
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 2,4 кВТ.
- Климаттық класы N (қоршаған ортаның температурасы 32 °C дейін)
- Сөрелер саны: 2
- Есіктер саны: 1
- Ішкі өлшемдері: 455х390х446 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34.36 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36.62 кг |
| Биіктігі | 623 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 664 мм |
| Тереңдігі | 555 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 601 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 55 л |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -25 -18 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қара |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 666 мм |
- Бағасы: 263 317 ₸


