
Gastrolux ВО-185/4Д/ШН/БА мұздатқыш шкафы (агрегатсыз)
- Бар
- Коды:329550
1 938 411 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВО-185/4Д/ШН/БА мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті мұздатуға және сақтауға арналған. Модель әр секцияда 4 топсалы есіктермен және перфорацияланған сөрелермен жабдықталған. Корпус пен сөрелер тот баспайтын болаттан жасалған.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу жиынтығына кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Автоматты жібіту
- әр секцияда сақтаудың 2 деңгейі
- Контуры жылытылатын есіктер
- Ағызу
- Қабырғалық қондырғы
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,6 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте 2 есігі бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӘБ-185/4Д/ШН/ВА |
| Салмағы (қаптамасыз) | 124 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 4 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -20 -14 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1860 мм |
- Бағасы: 1 938 411 ₸


