
Мұздатқыш шкаф Gastrolux ВО-145/3СД/ШН/БА (агрегатсыз)
- Бар
- Коды:329570
1 956 422 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВО-145/3СД/ШН/БА мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті көрсетуге, мұздатуға және сақтауға арналған. Модель әр секцияда 3 топсалы есіктермен және перфорацияланған сөрелермен жабдықталған. Корпусы мен сөрелері тот баспайтын болаттан жасалған, есіктері - үш қабатты шыныпакет.
Тоңазытқыш агрегаты жеткізу жиынтығына кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Автоматты жібіту
- әр секцияда сақтаудың 2 деңгейі
- Контуры жылытылатын есіктер
- Жарықтандыру
- Ағызу
- Қабырғалық қондырғы
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,45 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ІШІНДЕ-145/3СД/ШН/ВА |
| Салмағы (қаптамасыз) | 93 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -20 -14 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 1 956 422 ₸


