
Мұздатқыш шкаф Gastrolux ВО-225/4СД/ШН
- Бар
- Коды:329544
2 394 877 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВО-225/4СД/ШН мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті көрсетуге, мұздатуға және сақтауға арналған. Модель әр секцияда 4 топсалы есіктермен және перфорацияланған сөрелермен жабдықталған. Корпусы мен сөрелері тот баспайтын болаттан жасалған, есіктері - үш қабатты шыныпакет.
Ерекшеліктері:
- Агрегаттың бүйірлік орналасуы
- Автоматты жібіту
- Конденсатты буландырғыш
- әр секцияда сақтаудың 2 деңгейі
- Жарықтандыру
- Контуры жылытылатын есіктер
- Қабырғалық қондырғы
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,6 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте 2 есігі бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 4 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -20 -14 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 2230 мм |
- Бағасы: 2 394 877 ₸


