
Hurakan HKN-UF100G мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:86481
408 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-UF100G мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түліктерді, өңделген тағамдарды және балмұздақтарды көрсетуге және сақтауға арналған. Модель механикалық термостатпен және жарықтандырумен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Ішкі қабырғалары алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Компрессорлық салқындату жүйесі
- Қолмен жібіту режимі
- Есікті автоматты жабу және электрмен жылыту
- Кіріктірілген тұтқа
- C-P көпірткіші
- Климаттық класы: N
- Соққыға төзімділік сыныбы: I
- Реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 3
- Шу деңгейі: 50 дБ
- Қабырғалардың қалыңдығы: 55 мм
- Электр энергиясын тұтыну: 2,8 кВТ*сағ/24 сағ
- Қуаты: 0,195 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161567 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 39 келі |
| Биіктігі | 675 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 560 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 620 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 88 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.116 кВТ |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -22-ден -15 °C-қа дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 700 мм |
- Бағасы: 408 687 ₸



