
Hurakan HKN-BCS120F мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:260446
660 758 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BCS120F мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, өңделген тағамдарды және балмұздақтарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель ішкі жарықтандырумен және құлыппен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,1 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 630х670х860 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61 келі |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 628 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -22-ден -18 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 660 758 ₸


