
Hurakan HKN-RFS120G мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:325134
410 901 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-RFS120G мұздатқыш шкафы азық-түлік, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 3 сөремен және құлпы бар топсалы, ауыстырылатын есікпен жабдықталған. Корпус боялған металдан, камера ABS пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Салқындатқыш: R290
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 970 мм |
| Тереңдігі | 585 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 630 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 130 л |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -20 -15 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 600 мм |
| Қаптамадағы ені | 630 мм |
- Бағасы: 410 901 ₸


