
Hurakan HKN-GX650BT тоңазытқыш шкафы
- Бар
- Коды:308226
1 132 634 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GX650BT тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттарды және балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 765х855х2070 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2010 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 650 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.48 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -22-ден -18 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 1 132 634 ₸


