
Мұздатқыш шкаф OZTI GN 600.00 LMV
- Бар
- Коды:58421
1 682 664 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздатқыш шкаф OZTI GN 600.00 LMV қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, оқшаулау полиуретаннан жасалған.
Жеткізу көлеміне 3 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Ауамен салқындату
- Ерітудің зияткерлік жүйесі
- Ішіндегі ауаны тиімді таратуға арналған ауа арнасы
- Хладагент R404a
- Сандық басқару панелі
- Жарықдиодты-жарықтандыру
- Есік құлпы
- Ауыстырылатын есік
- Алмалы-салмалы магнитті тығыздағышы бар есік
- Бұрыштары дөңгеленген камера пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың түрі: GN 2/1
- Сөреге максималды жүктеме: 60 кг
- Қорғау класы: IP X5
- Қоршаған ортаның максималды температурасы. орталар: 43 °С
- Шу деңгейі: 60 дБ
- Қабырғаларды оқшаулау қалыңдығы: 80 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7919.06LMV.00 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 151 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 166 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 610 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.59 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -5 °C-қа дейін |
| Түсі | металл, тот баспайтын. болат |
| Ені | 690 мм |
- Бағасы: 1 682 664 ₸


