
Мұздатқыш шкаф OZTI GN 600.00 LMV K HC, K4
- Бар
- Коды:314994
1 438 163 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздатқыш шкаф OZTI GN 600.00 LMV K HC, K4 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған. Бір бөліктен жасалған ішкі қаптамасы мен аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ыдыстарға арналған бағыттағыштар GN 2/1
- Ішкі қаптаманың дөңгеленген бұрыштары: максималды гигиеналық және тазалаудың қарапайымдылығы
- Жоғары тиімді салқындату жүйесі
- Электр энергиясын аз тұтынатын компрессорлар
- Коррозиядан қорғау үшін электростатикалық бояуы бар бетінің ауданы үлкен буландырғыш
- Тиімділігі жоғары желдеткіштер
- Озонды бұзатын қосылыстары жоқ, тиімділігі жоғары хладагент
- Оқшаулағыш материалдың үш қабаты бар магнитті бекіткіштегі алынбалы кең төсем: тиімді оқшаулауды қамтамасыз ету
- Аяқтардың реттелетін биіктігі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 654 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 830 мм |
- Бағасы: 1 438 163 ₸


