
Мұздатқыш шкаф OZTI GN 1200.00 LMV K HC. K4
- Бар
- Коды:339999
2 287 145 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мұздатқыш шкаф OZTI GN 1200.00 LMV K HC. K4 тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі азық-түлік өнімдерін мұздатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен, 2 соқыр топсалы есігі бар тоңазытқыш камерасымен, гастрономдарды немесе сөрелерді орнатуға арналған біріктірілген бағыттағыштармен және алдыңғы жағының жоғарғы жағында орналасқан дисплейі бар басқару панелімен жабдықталған. Камераның ішкі қаптамасы мен тіректері жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, жылу оқшаулағышы экологиялық таза жоғары тығыздықтағы полиуретаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындату жүйесі:
- Ауаның тиімді айналымын қамтамасыз ету және есікті ашқан кезде салқындатылған ауаның шығуын азайту үшін арнайы ауа арнасының дизайны
- Коррозиядан қорғау үшін электростатикалық бояуы бар бетінің ауданы үлкен буландырғыш
- Қуатты аз тұтынатын компрессор
- Тиімділігі жоғары желдеткіштер
- Экологиялық қауіпсіз хладагент
- Буландырғышты автоматты еріту
- Электрондық контроллер
- Температураның сандық көрсеткіші
- Ақаулық кодтарын көрсете отырып, өзін-өзі диагностикалау
- Кеңістікті оңтайландыру үшін агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Магниттік бекіткіші және энергияны үнемдеуге арналған 3 жылу оқшаулағыш қабаты бар алынбалы кең тығыздағыш манжет
- Корпустың жоғары тиімді жылу оқшаулағышы
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Есік құлпы
- Тазалауды жеңілдету және пайдалану кезінде гигиенаны жақсарту үшін бағыттағыштарды қоса, бұрыштары тегістелген камераның бір бөліктен тұратын ішкі қаптамасы
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Гастроэмкосттардың форматы: GN2/1
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану кезінде қоршаған ортаның максималды температурасы: 43 °С
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Есік құлыптары (2919.KLTMJ.00)
- Полимермен қапталған торлы сөрелер (6268.00019.36)
- Тот баспайтын болаттан жасалған торлы сөрелер (6268.00019.31)
- Айналмалы дөңгелектер жинағы (2920.93570.25)
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 72K4.12LMV.00 / GN 1200.00 LMV K HC. K4 |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Тереңдігі | 830 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1200 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.78 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1344 мм |
- Бағасы: 2 287 145 ₸


