
POLAIR CB114-S (R290) мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:217346
1 386 459 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Standard сериялы POLAIR CB-114S (R290) мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындатқыш: R290
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Жылыту құрылғысы бар компенсациялық клапан
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Ауа салқындатқыш тұғырының ТЭН
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 20,5 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптама көлемі: 3,35 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер
- Басқыш
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1006078d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 212 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 242 келі |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.8-ден 1.2 кВТ-қа дейін |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1474 мм |
| Қаптамадағы ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 386 459 ₸



