
POLAIR DB105-S (R290) мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:217544
855 230 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стандарт сериялы POLAIR DB105-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 25 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электр блогы
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындатқыш: R290
- Тік жарықтандыру
- Жарығы бар канапе
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 12,8 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595х455 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 12,5 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Есіктер саны | 1 |
| Мұздатқыштың түрі | мұздатқыш шкаф |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1103466d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 113 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 132 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2125 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 790 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Көлем | 500 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -21 -18 °C дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 697 мм |
| Қаптамадағы ені | 744 мм |
- Бағасы: 855 230 ₸




