
Канапесі бар POLAIR Standard DВ114-S мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:245844
1 542 767 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR Standard DВ114-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді көрсетуге және сақтауға арналған. Модель алюминий жақтауларында шыныпакеттері бар 8 сөремен және топсалы есіктермен жабдықталған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- СК-дисплейі бар электрондық басқару блогы
- Инновациялық тоңазытқыш жүйесі
- Конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Жарықдиодты жарықтандыруы бар сәндік панель-канапе
- Ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Энергия тұтынудың үнемділігі
- Салқындатқыш: R290
- Магниттік қондырмасы бар ауыстырылатын есік тығыздағышы
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Тәуліктік энергия тұтыну: 15 кВТ
- Пайдалану кезіндегі ауа температурасы: 25 °С дейін
- Пайдалану кезіндегі салыстырмалы ылғалдылық: 60%-ға дейін%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1006102d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 237 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 267 келі |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Есіктер саны | 2 |
| Көлем | 1400 л |
| Тұтынылатын қуат | 1.2 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1474 мм |
| Қаптамадағы ені | 1550 мм |
- Бағасы: 1 542 767 ₸



