
POLAIR DB107-S (R290) мұздатқыш шкафы (үстеме бағамен)
- Бар
- Коды:345576
644 150 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стандарт сериялы POLAIR DB107-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Тұтас құйылған корпустың сыртқы және ішкі қаптамасы боялған мырышталған болаттан, есігі алюминий жақтаудағы шыныпакеттен, сөрелері полимермен қапталған болат сымнан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 25 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электр блогы
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындатқыш: R290
- Тік жарықтандыру
- Жарығы бар канапе
- Құлып
- Магнитті кірістірумен оңай ауыстырылатын есік тығыздағышы
- Өздігінен жабылатын механизм
- Есіктің ашылатын жағын өзгерту мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 13 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595x650 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 12,5 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1002513d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 144 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 168 келі |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Есіктер саны | 1 |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -21 -18 °C дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 735 мм |
| Қаптамадағы ені | 850 мм |
- Бағасы: 644 150 ₸








