
Канапесіз POLAIR DВ114-S мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:206231
1 510 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR DВ114-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Модель алюминий жақтауларында шыныпакеттері бар 8 сөремен және топсалы есіктермен жабдықталған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесі бар автоматты
- Температуралық режим -18°С жоғары емес
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Барлық жұмыс режимдерінде мөлдір болып қалатын бірегей Frosteco шыныпакеттері
- Есіктерді ашпай сканерлеу
- Шредердің клапаны
- Топсалы есік түрі
- Ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Оңай ауыстырылатын магнитті кірістірілген есік тығыздағышы
- Өздігінен жабылатын механизм
- Энергия тұтынудың үнемділігі
- Gastronorm стандарты
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595x650 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1006076d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 237 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 267 келі |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Тұтынылатын қуат | 1.1-ден 1.2 кВТ-қа дейін |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -21 -18 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1474 мм |
| Қаптамадағы ені | 1550 мм |
- Бағасы: 1 510 742 ₸




