
POLAIR DB102-S мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:128039
527 299 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стандарт сериялы POLAIR DB102-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Корпустың сыртқы және ішкі қаптамасы сырланған мырышталған болаттан, есік - алюминий жақтаудағы шыныпакеттен, сөрелер - полимерлі жабыны бар болат сымнан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 25 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электр блогы
- Салқындатқыш: R290
- Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру
- Құлып
- Оңай ауыстырылатын магнитті кірістірілген есік тығыздағышы
- Өздігінен жабылатын механизм
- Есіктің ашылатын жағын өзгерту мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 130 л
- Пайдалы: 100 л
- Сөрелер саны: 2+ негізгі
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 505х455 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 12,5 мм
- Тұтынылатын қуат: 0,4 кВТ артық емес
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1108131d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1100 мм |
| Тереңдігі | 675 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 795 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 130 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.4 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -21 -18 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 606 мм |
| Қаптамадағы ені | 725 мм |
- Бағасы: 527 299 ₸




