
POLAIR Smart Door DB105hd-S мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:264191
971 993 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Smart Door Standard Series POLAIR DB105hd-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар болаттан, термооқшаулағыш полиуретанды көбіктен жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 25 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен Тэнамиді автоматты еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Жалпы салқындатылатын көлемдегі бөлек есіктер
- Есікті ашқан кезде суықтың жоғалуын азайту: тағамның балғындығын барынша сақтау
- Суықтың шығынын өтеудің болмауы: энергия шығынын айтарлықтай төмендету
- Ұзартылған пайдалану мерзімі: кепілдендірілген есік саңылауларының екі еселенген саны
- Есік ойығын жылыту
- Жарығы бар канапе
- Салқындатқыш: R290
- Тік жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясының ең жоғары тәуліктік шығыны: 12,8 кВТ/сағ
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Сөрелер саны: 4
- Сөрелерді орнату қадамы: 12,5 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 595х455 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Есік құлпы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1103471d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 113 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 132 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2125 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 790 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Есіктер саны | 2 |
| Көлем | 500 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -21-ден -18 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 697 мм |
| Қаптамадағы ені | 744 мм |
- Бағасы: 971 993 ₸




