
POLAIR Smart Door CB107hd-G мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:264251
1 152 107 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Smart Door Grande сериялы POLAIR CB107hd-G мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті сақтауға арналған. Сырты мен ішкі жағы (артқы сыртқы қабырғасын қоспағанда) тот баспайтын болаттан, жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Жалпы салқындатылатын көлемдегі бөлек есіктер
- Есікті ашқан кезде суықтың жоғалуын азайту: тағамның балғындығын барынша сақтау
- Суықтың шығынын өтеудің болмауы: энергия шығынын айтарлықтай төмендету
- Ұзартылған пайдалану мерзімі: кепілдендірілген есік саңылауларының екі еселенген саны
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Жылыту құрылғысы бар компенсациялық клапан
- Gastronorm GN 2/1
- Салқындатқыш: R290
- Ішкі жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясының ең жоғары тәуліктік шығыны: 12 кВТ/сағ
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Есік құлпы
- Доңғалақ тіректері
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1005116d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 128 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 152 келі |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 735 мм |
| Қаптамадағы ені | 850 мм |
- Бағасы: 1 152 107 ₸




