
Мұздатқыш шкаф Марихолодмаш Капри 1,5 Н
- Бар
- Коды:52109
1 131 940 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 1,5Н мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Хладагент R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1430 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 20
- Тереңдігі: 7
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 700
- Сөрелер саны: 8
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 4,2 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,8 Вт
- Номиналды ток: 4,3 А
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-1,5 Н Капри ШМ002 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2322 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 806 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.479 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 1635 мм |
| Қаптамадағы ені | 1802 мм |
- Бағасы: 1 131 940 ₸


