
Мұздатқыш шкаф Марихолодмаш Капри ШХ-0,5 НСК
- Бар
- Коды:257863
737 319 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри ШХ-0,5 НСК мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Тұтас құю корпусы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімдерді орналастыру үшін пайдалы көлем: 0,42 м3
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 8,3 кВТ*сағ
- Сөрелердің алаңы, түптің ауданын қоса алғанда: 1,87 м2
- Сөренің өлшемдері: 503х521 мм
- Макс. сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Шамдардың номиналды қуаты: 36 Вт
- Номиналды ток: 3,5 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 760 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Есіктер саны | 1 |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -24 -18 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 635 мм |
| Қаптамадағы ені | 670 мм |
- Бағасы: 737 319 ₸


