
Марихолодмаш Капри 0,7НВ мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:324594
781 599 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 0,7НВ мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 680 л
- Сөрелер саны: 4
- Корпустың оқшаулау қалыңдығы: 40 мм
- Сөреге максималды біркелкі бөлінген жүктеме: 40 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Балмұздаққа арналған |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 835 мм |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Салмақ | 105 кг |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 700 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Көлем | 700 л |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Есіктер саны | 1 |
| орындалуы | соқыр есіктер |
- Бағасы: 781 599 ₸


