
Марихолодмаш Капри 1,5 Н тот баспайтын мұздатқыш шкаф.
- Бар
- Коды:259180
1 231 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 1,5Н мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған тот баспайтын болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Автоматты жібіту режимі
- Температура индикациясы бар электрондық басқару блогы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Шредердің құю клапаны
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1430 л
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 4,2 м2
- Сөрелердің өлшемдері: 740х566 мм
- Қуат:
- Тұтынылатын: тәулігіне 11,5 кВТ*сағ
- Шамдар: 0,0048 кВТ
- Номиналды ток: 4,3 А
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.147-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2322 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 806 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1500 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.3 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1635 мм |
| Қаптамадағы ені | 1802 мм |
- Бағасы: 1 231 576 ₸


