
Озондаушы шкаф Вязьма ВШО-800С
- Бар
- Коды:135452
2 787 510 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Озондаушы шкаф Вязьма ВШО-800С кір жуатын орындарда, білім беру, сауықтыру мекемелерінде, өндірістік кәсіпорындарда, емханаларда, қонақүйлерде, балабақшаларда, жатақханаларда, ауруханаларда, перзентханаларда және әскери бөлімдерде киімдерді, маталарды, киімдерді, үлбірді гигиеналық бактерияға қарсы өңдеу және кептіру үшін қолданылады. , аяқ киім, оқ-дәрілер мен формалар. Модель озондау бағдарламаларын орнатуға арналған контроллермен, озон генераторымен, айналмалы дөңгелектермен және киімге арналған штангамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Бұйымдарды бүліну қаупінсіз өңдеу
- Есікті жұмыс аяқталғанға дейін құлыптаумен герметикалық жабу
- Киім ілгіштерге киім ілуге арналған арқалық
- Вирустарды, бактерияларды және иістерді жою
- Озонды желдетуге шығару
- Конструкцияның экологиялық тазалығы
- Киімді жанаспайтын бактерияға қарсы өңдеу (механикалық әсерлерсіз)
- Бұйымдарды бүліну қаупінсіз өңдеу
Қосымша сипаттамалар:
- Ілгіштерге арналған кермеге дейінгі биіктік: 1620 мм
- Есіктері ашық шкафтың ұзындығы: 1450 мм
- Қуат:
- Желдеткіштің электр қозғалтқыштары: 0,07 кВТ
- Электр жылытқышы: 2,4 кВТ
- Электр энергиясын тұтыну:
- Үрлеу кезінде: 0,05 кВТ
- Орташа циклде озондау кезінде: 0,06 кВТ
- Орташа циклде кептіру кезінде: 1,85 кВТ
- Желдеткіштің сору құбырының диаметрі: 125 мм
- Желдеткіштің ауадағы өнімділігі: 185 м3/сағат
- Қуат сымының ұзындығы: 2,5 м
- Ток жиілігі: 50 Гц
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Вязьма |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Камераның ішкі өлшемдері | 600х800х1400 мм |
| Биіктігі | 1995 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Озон бойынша өнімділік | 15 г/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кептіру функцИясыкернеу | 220 Жылы |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 787 510 ₸


