
ATESY бытыраңқы шкаф Муссон ШР-10-600.400-01
- Бар
- Коды:121690
686 727 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY бөлшектік шкафы Муссон ШР-10-600.400-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ұсақ даналы нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді тексеру үшін қолданылады. Модель пайдалануға ыңғайлы электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есіктер ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне GN 1/2 сыйымдылығы кіреді. Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Температураны және тексеру уақытын реттеу тұтқалары
- 2 сигналдық шамдар: "желі" және "жылыту"
- Камерада ылғалдылықты ұстап тұру үшін гастроэмиялық сыйымдылық
- Арнайы қоймалар пештің шкафтан кездейсоқ құлап кетуіне жол бермейді
- Едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 40 °С: 30 мин.
- Макс. асқазанға құйылатын судың көлемі: 1,7 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Шкаф расставечный МУССОН ШР-10-600.400-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1130 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1248 мм |
| Тереңдігі | 715 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | гастроэемкость GN1/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 760 мм |
- Бағасы: 686 727 ₸



