
Abat ШР-12 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:81181
716 144 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШР-12 есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жұмыс камерасының корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,45 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 2
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Бір табаға максималды рұқсат етілген жүктеме: 2,4 кг
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 4,9 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- КАП-10П
- ҚЭП-10
- ҚЭП-6П
- ҚЭП-6
- КЭП-10Э
- КАП-6Э
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807854 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 657 мм |
| Тереңдігі | 938 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік, үстелдік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 870 мм |
- Бағасы: 716 144 ₸






