
Abat ШР 10-1/1М2 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:24859
646 218 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШР 10-1/1М2 есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ванна тот баспайтын болаттан, ТЭН - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ваннадағы ылғалдың булануына байланысты будың ылғалдануы қосымша қыздыру элементімен жылытуды қамтамасыз етеді
- Есіктің үлкейтілген ыстыққа төзімді әйнегі тексеру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру: 2 шам
- Шкафқа ПКА 6-1/1 және ПКА 10-1/1 комбайндарын орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 10х GN 1/1
- Тұтынылатын қуат: 2,53 кВТ
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,6 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 2
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 3 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Пароконвектоматтармен үйлесімділік:
- АҚ-6-1/ 1ШМ2
- АҚ-6-1/ 1 Ш.М2
- АҚ-6-1/ 1ПН2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807851 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 980 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 10 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 646 218 ₸


