
Abat ШР-12Э ажырату шкафы
- Бар
- Коды:82087
604 423 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-12E есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель конденсатты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жұмыс камерасының ішкі беті эмальмен қапталған қара металдан жасалған.
Шкафта КЕП-10 конвекциялық пешті екінші деңгейге қоюға болады.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1,6 кВТ
- Сыйымдылығы: 12 қаңылтыр таба 600х400 мм
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,45 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 2
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- 1 пісіру парағына максималды рұқсат етілген жүктеме: 2,4 кг
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- КЭП-10Э
- ҚЭП-10
- КАП-10П
- КАП-6Э
- ҚЭП-6
- ҚЭП-6П
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШР-12-Э / 21000807855 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 657 мм |
| Тереңдігі | 938 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік, үстелдік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 870 мм |
- Бағасы: 604 423 ₸





