
Abat ШР-12М ажырату шкафы
- Бар
- Коды:164988
762 762 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-12M есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель ваннаға су жіберетін клапанмен, конденсатты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Камера мен сыртқы беттері жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1,6 кВТ
- Сыйымдылығы: 12 қаңылтыр таба 600х400
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,45 кВТ/сағ
- Тэндер саны: 2
- Бір табаға максималды рұқсат етілген жүктеме: 2,4 кг
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 1 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- КЭП-10Э
- ҚЭП-10
- КАП-10П
- КАП-6Э
- ҚЭП-6
- ҚЭП-6П
- КЭП-4ПМ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШР-12М / 21000002843 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 657 мм |
| Тереңдігі | 938 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік, үстелдік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х800 мм, таба 600х400 мм |
| Ені | 873 мм |
- Бағасы: 762 762 ₸





