
Abat ШР-8-01 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:63385
487 075 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШР-8-01 есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель конденсатты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жұмыс камерасының корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,8 кВТ
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,45 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 1
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 3 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- БӨП-4П
- БӨП-4Э
- ПКЕ-4Э
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000011227 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 800 мм |
| Тереңдігі | 623 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Науаның өлшемі | 460х330 UNOX, GARBIN, 435х320х15 үтік, Smeg, КАМИК, Симеко |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Орнату | едендік, үстелдік |
| Ені | 625 мм |
- Бағасы: 487 075 ₸







