
Abat ШР-8-02Э ажырату шкафы
- Бар
- Коды:63379
376 157 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-8-02E есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель конденсатты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жұмыс камерасының ішкі беті эмальмен қапталған қара металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,8 кВТ
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,45 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 1
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 3 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- БӨП-4-1/ 2Э
- БӨП-4-1/ 2Б
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000009923 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 800 мм |
| Тереңдігі | 623 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 8 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | үстел үсті, еден үсті |
| Сыйымдылықтардың форматы | асқазан сыйымдылығы GN1/2, асқазан сыйымдылығы GN2/3 |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 376 157 ₸




