
Abat ШР 6-ЭШ ажыратқыш шкафы
- Бар
- Коды:24866
734 631 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT 6-ASH есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның пайдалы көлемі: 0,49 м3
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 72х №7 нан формасы
- 6х GN 1/1
- Тұтынылатын қуат: 1,7 кВТ
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,5 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 4
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 2х1 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (60 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Наубайхана шкафтарымен үйлесімділік:
- КҮЛ-2К
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801830 / 71000000830 / ШР-6ЭШ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 650 мм |
| Тереңдігі | 1022 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік, үстелдік |
| Сыйымдылықтардың форматы | нан қалыптарының блогы 3Л7, гастроэемкость GN1/1 |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 734 631 ₸





