
Abat ШР-8Э ажырату шкафы
- Бар
- Коды:47611
419 559 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-8E есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель конденсатты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жұмыс камерасының ішкі беті эмальмен қапталған қара металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1,2 кВТ
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,6 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 1
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 3 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (60 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 90-ға дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- КАП-4Э
- ҚЭП-4
- КАП-4П
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000009818 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 81 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 800 мм |
| Тереңдігі | 629 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 8 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік, үстелдік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 419 559 ₸






