
Abat ШР ажырату шкафы-6-6/ 8К
- Бар
- Коды:130760
859 373 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШР-ның бөлшектік шкафы-6-6/ 8К наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. ТЭН мен ванна тот баспайтын болаттан, ішкі және сыртқы беттері боялған мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 топсалы шыны есіктер
- Температураның әсерінен ваннадан ылғалдың булануына байланысты бумен ылғалдандыру жүйесі
- Конденсатты жинауға арналған науа
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның ішкі өлшемдері: 798х900х555 мм
- Бір камераға орнатылатын 530х470 мм табалар саны: 6 дана.
- Сыйымдылығы:
- 800х600 мм: 6 дана.
- 700х460 мм: 6 дана.
- 400х600 мм: 12 дана.
- №7 нан табалары: 144 дана.
- Тэндер саны: 2
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 1,2 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807863 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 111 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1647 мм |
| Тереңдігі | 997 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 220 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х800 мм, науа 700х460 мм, науа 600х400 мм |
| Ені | 803 мм |
- Бағасы: 859 373 ₸




