
Abat ШР-16М ажырату шкафы
- Бар
- Коды:126557
1 545 617 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-16M есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель 2 ыстыққа төзімді бақылау шынысымен жабдықталған.
Шпилька арба жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Камераның ішкі көлемін қыздыруды жүзеге асыратын 2 ТЭН
- Жылыту аймағынан шығарылған желдеткіш ыстық ауаны шкафтың жоғарғы жағынан төменгі жағына айналдырады
- Бумен ылғалдандыруға суды жылыту элементінің әсерінен ваннадан ылғалдың булануы арқылы қол жеткізіледі
- Ылғалдылық таймері суды жылыту элементінің жұмыс уақытын орнатуға мүмкіндік береді
- Ваннаға су құю автоматты түрде жүреді
- Жұмыс камерасының түбіндегі артық ылғалды кетіру үшін ағызу
- 16 деңгейде 1 арба шпилькаларды орналастыру үшін жарамды
- Бұйымның төбесіне электрмен жабдықтау және су беру
- Шыны есік пен камераның артқы жарығы тексеру процесін басқаруды жеңілдетеді
- Ұзындығы реттелетін жылжымалы табалдырық
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның пайдалы көлемі: 940 л
- Негізгі жұмыс режимінің температурасы (өнімді тексеру): 30-дан 60 °С-қа дейін
- Шкафты жұмыс температурасына (60 °С) дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 2,6 дм3
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 90-ға дейін%
- Электр құрылғыларының номиналды қуат тұтынуы:
- ТЭНы:
- Қыздыру камерасының қыздыру элементі: 2,4 кВТ
- Суды жылытуға арналған жылытқыш: 0,8 кВТ
- Жарықтандыру шамдары: 2х0,25 кВТ
- Желдеткіш: 0,03 кВТ
- ТЭНы:
- 40 °С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,8 кВТ*сағ
- Камераның ішкі өлшемдері: 650х700х1630 мм
- Табалдырықтың ұзындығы: 338-ден 460 мм-ге дейін
Шпилька-арбалармен үйлесімділік:
- ТШГ-16-01 16 деңгейге
- ТШГ-16-2/1 16 деңгейге
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002757 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1835 мм |
| Тереңдігі | 897-ден 1113 мм-ге дейін |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 3.33 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | асқазан сыйымдылығы GN2/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 918 мм |
- Бағасы: 1 545 617 ₸


