
Abat ШР-4-02 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:47609
423 578 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШР-4-02 есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель конденсатты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жұмыс камерасының корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ажыратқыш шкаф БӨП конвекциялық пештері бар колоннаға орнатылуы мүмкін-4-1/ 2Б, БӨП-4-1/ 2E және KSP6-1/3P және KSP6-1/2P орнату жинақтарын пайдаланған кезде PKA 6-1/3P немесе PKA 6-1/2P бу комбайнымен.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,8 кВТ
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,4 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 1
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 3 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- БӨП-4-1/ 2Б
- БӨП-4-1/ 2Э
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000000983621001281536 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 512 мм |
| Тереңдігі | 704 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 4 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 71 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | үстел үсті, еден үсті |
| Сыйымдылықтардың форматы | асқазан сыйымдылығы GN1/2, асқазан сыйымдылығы GN2/3 |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 423 578 ₸





