
Abat ШР-12ЭМ ажырату шкафы
- Бар
- Коды:164897
649 835 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШР-12ЭМ есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель ваннаға су жіберетін клапанмен, конденсатты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Камера мен сыртқы беттері жоғары сапалы эмальмен қапталған қара металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 1,6 кВТ
- Сыйымдылығы: 12 қаңылтыр таба 600х400
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,45 кВТ/сағ
- Тэндер саны: 2
- Бір табаға максималды рұқсат етілген жүктеме: 2,4 кг
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 1,0 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 20 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін%
Конвекциялық пештермен үйлесімділік:
- КЭП-10Э
- ҚЭП-10
- КАП-10П
- КАП-6Э
- ҚЭП-6
- ҚЭП-6П
- КЭП-4ПМ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШР-12ЭМ / 21000002980 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 657 мм |
| Тереңдігі | 938 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік, үстелдік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 873 мм |
- Бағасы: 649 835 ₸




