
Abat ШР ажырату шкафы-10-6- 4Б
- Бар
- Коды:281108
1 598 665 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШР-ның бөлшектік шкафы-10-6- 4Б наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келеді. Модель ыстыққа төзімді соққыға төзімді әйнегі бар есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- 110 меншікті бағдарлама (әрқайсысында 4 дайындау кезеңіне дейін)
- Жұмыс режимдері:
- Дәлелдеу
- Жылыту
- Жібіту
- Жылыту аймағынан шығарылған желдеткіш камерадағы ыстық ауаның біркелкі айналымын қамтамасыз етеді
- Ваннадағы ылғалдың булануына байланысты будың ылғалдануы қосымша қыздыру элементімен жылытуды қамтамасыз етеді
- Таймер 100 сағатқа дейін
- Кіріктірілген температура мен ылғалдылық датчиктері
- Ваннадағы суды автоматты түрде күтіп ұстау
- Есіктің үлкейтілген ыстыққа төзімді әйнегі тексеру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Камерадан артық ылғалды ағызу
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 1 деңгей: 2 табақ EN 1/1 (600х400 мм)
- Пеш: 10 табақ EN 1/1 (600х400 мм)
- Тұтынылатын қуат: 1,748 кВТ
- 40 °С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,8 кВТ•сағ
- Камераның пайдалы көлемі: 280 л
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Су құбыры жүйесіндегі судың қысымы: 49-дан 589 кпа-ға дейін
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 20-дан 98-ге дейін%
- Температураны реттеу дәлдігі: 1 °С
- Ылғалдылықты реттеу дәлдігі: 1%
- Камераның ішкі өлшемдері: 840x640x520 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- ШР аяқтарының жиынтығы-10-6-4 (21000012633)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21001011758 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 122 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 763 мм |
| Тереңдігі | 977 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 5 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | асқазан сыйымдылығы GN2/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 998 мм |
- Бағасы: 1 598 665 ₸


