
Abat ШР-6-ЭШП Super ажыратқыш шкафы
- Бар
- Коды:201604
1 862 581 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-6-ESHP Super есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель камераның ішкі жарықтандыруымен, температура мен ылғалдылық сенсорларымен және соққыға төзімді ыстыққа төзімді әйнегі бар есіктермен жабдықталған. ТЭН-лер AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жұмыс режимдері:
- Ажырату
- Жылыту
- Жібіту
- Бағдарламалар
Ерекшеліктері:
- Ваннадан ылғалдың булануына байланысты оны қосымша қыздыру элементімен қыздыру арқылы буды ылғалдандыру жүйесі
- Ваннадағы су деңгейін автоматты түрде ұстап тұру
- Жылыту аймағынан шығарылған желдеткіш камерадағы ыстық ауаның біркелкі айналымын қамтамасыз етеді
- 110 дәлелдеу бағдарламасына дейін, әр бағдарламада 3 кезеңге дейін жазу
- Таймер 100 сағатқа дейін
- Конденсатты жинауға арналған науа
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның пайдалы көлемі: 600 л
- Камераның ішкі өлшемдері: 1300х820х560 мм
- Сыйымдылығы:
- Табалар 600х400 мм: 6 дана.
- №7 нан табалары: 72 дана.
- Тэндер саны: 2
- Шкафты жұмыс температурасына (40 °С) дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 20-дан 98-ге дейін%
Наубайхана шкафтарымен үйлесімділік:
ЭШП-1-01КП 3EN Супер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000005756 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 873 мм |
| Тереңдігі | 977 мм |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 2.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 1590 мм |
- Бағасы: 1 862 581 ₸


