
Abat ШР-16П ажырату шкафы
- Бар
- Коды:93762
1 855 062 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-16P есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- 110 меншікті бағдарлама (әрқайсысында 3 дайындау кезеңіне дейін)
- Жұмыс режимдері:
- Дәлелдеу
- Жылыту
- Жібіту
- Жылыту аймағынан шығарылған желдеткіш камерадағы ыстық ауаның біркелкі айналымын қамтамасыз етеді
- Ваннадағы ылғалдың булануына байланысты будың ылғалдануы қосымша қыздыру элементімен жылытуды қамтамасыз етеді
- Ваннадағы суды автоматты түрде күтіп ұстау
- Есіктің үлкейтілген ыстыққа төзімді әйнегі тексеру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Электрмен жабдықтау және сумен жабдықтау төбесінде орналасқан
- Камерадан артық ылғалды ағызу
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 3,3 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқышы: 0,03 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 2х0,025 кВТ
- ТЭНы:
- 1х2,4 кВТ
- 1х0,8
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 0,8 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 2
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 2,6 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (60 °С) дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 0-ден 98-ге дейін%
- Жылжымалы табалдырықтың ұзындығы: 338-ден 460 мм-ге дейін
- Камераның ішкі өлшемдері: 650х700х1630 мм
Шпилька-арбалармен үйлесімділік:
- ТШГ-16-01 16 деңгейге
- ТШГ-16-2/1 16 деңгейге
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807860 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1830 мм |
| Тереңдігі | 897-ден 1113 мм-ге дейін |
| Ылғалдылықты бақылаудеңгейлер саны | 16 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Температуралық режим | 25-тен 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | асқазан сыйымдылығы GN2/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 918 мм |
- Бағасы: 1 855 062 ₸





