
Abat ШР-18 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:105139
2 010 259 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat SHRT-18 есептегіш шкафы наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр дайындамаларын тексеру үшін қолданылады, оның барысында қамыр көлемі ұлғаяды және тегіс бетке ие болады, оның кеуектілігі қалпына келтіріледі. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Шкаф құрастырылған түрде жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Жылыту аймағынан шығарылған желдеткіш камерадағы ыстық ауаның біркелкі айналымын қамтамасыз етеді
- Ваннадағы ылғалдың булануына байланысты будың ылғалдануы қосымша қыздыру элементімен жылытуды қамтамасыз етеді
- Ваннадағы суды автоматты түрде күтіп ұстау
- Есіктің үлкейтілген ыстыққа төзімді әйнегі тексеру процесін бақылауға мүмкіндік береді
- Ішкі жарықтандыру
- Электрмен жабдықтау және сумен жабдықтау төбесінде орналасқан
- Камерадан артық ылғалды ағызу
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат:
- Номиналды: 4,98 кВТ
- Желдеткіштердің электр қозғалтқышы: 0,03 кВТ
- Жарықтандыру шамы: 3х0,025 кВТ
- ТЭНы: 4х1,2 кВТ
- 40°С температураны ұстап тұру үшін электр энергиясын тұтыну: 1,2 кВТ*сағ
- Тэндер саны: 4
- Жұмыс камерасында орнатылған ауа температурасы: 45 °С
- Ваннаға құйылатын судың көлемі: 3,6 дм3
- Шкафты жұмыс температурасына (60 °С) дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
- Камерадағы ылғалдылық деңгейі: 50-ден 90-ға дейін%
- Жылжымалы табалдырықтың ұзындығы: 338-ден 460 мм-ге дейін
- Камераның ішкі өлшемдері: 740х940х1940 мм
- Камераның пайдалы көлемі: 1,35 м3
- Қаптамадағы габариттері: 1140х1240х2338 мм
- Қаптамамен бірге салмағы: 297 кг
Наубайхана шкафымен үйлесімді:
- РПШ-18-8- 6МР
Шпилька-арбалармен үйлесімді:
- ТШГ-11-8-6 11 деңгейге
- ТШГ-14-8-6 14 деңгейге
- ТШГ-18-8-6 18 деңгейге
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807849 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 208 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 297 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 2130 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 2338 мм |
| Тереңдігі | 1107-ден 1320 мм-ге дейін |
| Ылғалдылықты бақылаубактардың форматы | таба 600х800 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 25-тен 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 995 мм |
- Бағасы: 2 010 259 ₸





