
Empero EMP.MF8-K бөлшектік шкафы
- Бар
- Коды:124544
798 310 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.MF8-K есептегіш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр мен қамыр бөліктерінің құрылымын тексеру және қалпына келтіру үшін қолданылады. Модель пайдалануға ыңғайлы механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық термостатикалық температураны бақылау
- Ылғалдылық датчигі
- Қол шығанағы
- Суға арналған науа
- Үлкен ықшамдылық пен ыңғайлылық үшін конвекциялық пешті шкафтың жоғарғы жағына орналастыру мүмкіндігі
- Гигиеналық және тазалау оңай
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Ашық сұр |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.5 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1030 мм |
| Салмақ | 80 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 0-ден 90 °С-қа дейін |
| Артикул | EMP.MF8-К |
| Тереңдігі | 794 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 850 мм |
| Суға қосылу түрі | құю |
- Бағасы: 798 310 ₸



