
Empero EMP.MF8-B бөлшектік шкафы
- Бар
- Коды:124543
883 946 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.MF8-B есептегіш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамыр мен қамыр дайындамаларының құрылымын тексеру және қалпына келтіру үшін қолданылады. Модель пайдалануға ыңғайлы механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық термостатикалық температураны бақылау
- Ылғалдылық датчигі
- Қол шығанағы
- Суға арналған науа
- Үлкен ықшамдылық пен ыңғайлылық үшін конвекциялық пешті шкафтың жоғарғы жағына орналастыру мүмкіндігі
- Гигиеналық және тазалау оңай
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.MF8-B бөлшектік шкафы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 850 мм |
| Тереңдігі | 984 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 0-ден 90 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: 883 946 ₸



