
КАЙМАН ШРЭ бөлшектеп қоятын шкаф-8-1- МҮК
- Бар
- Коды:180265
232 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШРЭ-нің бөлшектік шкафы-8-1- МҮК сауда және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісірер алдында қамырды тексеруге арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тэндер саны: 1
- Термостаттардың саны: 1
- Ванналар саны: 1
- Камераның пайдалы көлемі: 0,1 м3
- Ваннадағы судың көлемі: 2 л
- Бұйымға рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
- Науалардың өлшемі: 410х290 / 450х340 мм
- Қыздыру уақыты 60 °С дейін: 20 мин.
- Ылғалдылық деңгейі: 50-ден 95-ке дейін %
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 76 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 800 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 990 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 72 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 232 051 ₸


