
КАЙМАН ШРЭ-10-1 А ажыратқыш шкафы
- Бар
- Коды:247723
480 411 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШРЭ-10-1 А сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ұсақ даналы кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін тексеруге арналған. Модель термостатпен және желіге қосылу және жылыту үшін жарық индикаторларымен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есік ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне камерадағы ылғалдылықты сақтауға арналған GN 1/3 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны және дәлелдеу уақытын реттеу
- Таймер 120 минутқа дейін. "Шексіз жұмыс" режимімен
- Ауыстырылатын есік
- Шкафтың үстіне орнатуға және конвекциялық пештің PC-E-4/1 A немесе PC-E-4/1-U A құлап кетуіне жол бермеуге арналған арнайы қоймалар
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:
- Науалардың өлшемі: 430х330 мм
- Қыздыру уақыты 40 °С дейін: 20 мин.
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 660х680х1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 52 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1130 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1250 мм |
| Тереңдігі | 645 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 480 411 ₸


