
КАЙМАН ШРЭ бөлшектеп қоятын шкаф-6-11- МҮК
- Бар
- Коды:310867
526 276 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШРЭ-нің бөлшектік шкафы-6-11- МҮК тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырын оңтайлы жағдайда пісіруге дайындау үшін қолданылады, дәлелдеу процесінде дайындама көлемі ұлғаяды, көмірқышқыл газымен қаныққандықтан кеуекті құрылымға ие болады, сыртқы беті тегіс және серпімді болады. Модель 2 құбырлы электр жылытқышы (ТЭМ) бар жұмыс камерасымен, бағыттағыштары бар 3 деңгеймен, 6 торлы сөремен – әр деңгейге 2, 2 су ваннасы, 2 топсалы есікпен, шатырмен және электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы температураны бірқалыпты реттеу
- Буды ылғалдандыру
- Жарықдиодты қыздыру индикаторы
- Бесік жыры түріндегі ажыратқыш
- Процесті көзбен шолып бақылау үшін мөлдір шынылау
- Науаларды сақтауға арналған сөресі бар ашық стенд
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Будың ылғалдану диапазоны: 50-ден 95-ке дейін%
- Қыздырудың максималды ұзақтығы 60 °С дейін: 20 мин.
- Камераның пайдалы көлемі: 540 л
- 1 ваннаға құйылатын судың максималды көлемі: 1 л
- Нан қалыптарын бір реттік тиеу №7: 72 (12х6)
- 1 деңгейге арналған табалардың сыйымдылығы: 2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 164 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1340 мм |
| Тереңдігі | 1025 мм |
| Деңгейлер саны | 3х2 |
| Қуат | 1.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | құю |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1300 мм |
- Бағасы: 526 276 ₸


