
КАЙМАН ШРЭ-10-2 А ажыратқыш шкафы
- Бар
- Коды:247728
636 967 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШРЭ-10-2 А сөрелік шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ұсақ даналы кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін тексеруге арналған. Модель термостатпен және желіге қосылу және жылыту үшін жарық индикаторларымен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан, есік ыстыққа төзімді шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне камерадағы ылғалдылықты сақтауға арналған GN 1/2 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны және дәлелдеу уақытын реттеу
- Таймер 120 минутқа дейін. "Шексіз жұмыс" режимімен
- Ауыстырылатын есік
- Шкафтың үстіне орнатуға және конвекциялық пештің PC-E-4/2-U A құлауын болдырмауға арналған арнайы қоймалар
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
Қосымша сипаттамалар:.
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 850х780х1248 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1130 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 1248 мм |
| Тереңдігі | 715 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | науа 600х400 мм, асқазан сыйымдылығы GN1/1 |
| Ені | 760 мм |
- Бағасы: 636 967 ₸


