
КАЙМАН ШРЭ-6-2 ажырату шкафы
- Бар
- Коды:310089
747 827 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШРЭ-6-2 есептегіш шкафы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ашытқы қамырын оңтайлы жағдайда пісіруге дайындау үшін қолданылады, дәлелдеу процесінде дайындама көлемі ұлғаяды, көмірқышқыл газымен қаныққандықтан кеуекті құрылымға ие болады, сыртқы беті тегіс және серпімді болады. . Модель бағыттағыштары бар 6 деңгейлі жұмыс камерасымен және пісіру парақтарына арналған перфорацияланған сөрелермен, 2 топсалы есіктермен және электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус, сырғымалар және сөрелер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы температураны бірқалыпты реттеу
- Буды ылғалдандыру
- Жарықдиодты қыздыру индикаторы
- Процесті көзбен шолып бақылау үшін мөлдір шынылау
- Тұрақты тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Л7: 144 нан қалыптарын бір реттік тиеу
- 1 деңгейге арналған табалардың сыйымдылығы: 2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 1660 мм |
| Биіктігі (қаптамамен) | 100 мм |
| Тереңдігі | 819 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 220 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Орнату | едендік |
| Сыйымдылықтардың форматы | таба 600х400 мм, таба 700х460 мм |
| Ені | 1013 мм |
- Бағасы: 747 827 ₸


