
Radax PUSHKIN PS812D ажырату шкафы
- Бар
- Коды:245993
785 735 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Radax PUSHKIN PS812M есептегіш шкафы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісірер алдында қамырды тексеру үшін қолданылады. Модель сандық басқару панелімен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 240 В ашасы бар қуат сымы кіреді.
Модельді TOLSTOY TL12, TOLSTOY TL05, TOLSTOY TL07, CHEKHOV CC04, CHEKHOV CC06 және CHEKHOV CC10 конвекциялық пештерімен бірге пайдалануға болады.
Ерекшеліктері:
- Интеллектуалды екі бағытты желдеткіш жүйесі
- Ультра жоғары қуатты, қуатты аз тұтынатын жетілдірілген электрлік резистор жүйесінің арқасында рекордтық жылдам қыздыру уақыты
- X Preheating - жаңа технология алдын ала қыздыру температурасын дәл есептеуге және термиялық соққыны болдырмауға мүмкіндік береді
- Ауа ағындарын жақсырақ бөлу үшін камераның жаңа геометриясын ескере отырып жасалған эксклюзивті ауаны қайта өңдеу жүйесі
- Х Ecosystem - жаңа буын технологиясы ылғал мен буды берудің толық дербестігін қамтамасыз етеді, олардың оңтайлы деңгейін сақтайды.
- X Dry - артық ылғалды кетірудің инновациялық жүйесі тағамның кез келген түрін дайындау үшін ауаны қажетті құрғатуды қамтамасыз етеді
- Көп нүктелі датчик бастапқы өнімдердің тағамдық қасиеттерінің сақталуын қамтамасыз ете отырып және оларды салмақ жоғалтудан сақтай отырып, температураны қатаң бақылауға кепілдік береді
- Қарқындылығы бойынша әртүрлі 3 режимі бар заманауи жуу жүйесі
- Герметикалық және шыңдалған шыныдан жасалған қос есіктің арқасында тиімді оқшаулау және термиялық қорғаныс жүйесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Radax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі (қаптамасыз) | 705 мм |
| Тереңдігі | 878 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Шкаф |
| Суға қосылу түрі | ағынды |
| Басқарма | электрондық |
| Орнату | үстел үсті |
| Сыйымдылықтардың форматы | гастроэемкость GN1/1, науа 600х400 мм |
| Ені | 865 мм |
- Бағасы: 785 735 ₸


